Процедура закупiвлi: Переговорна процедура для потреб оборони
Процедуру оголошено: 20 черв. 2019 (останні зміни: 13/01/2020 15:02:53 )

Продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах)

Очікувана вартість
з урахуванням ПДВ
115 429 552.00 UAH
Південь
Ідентифікатор закупівлі
UA-2019-06-20-001738-c
ID
e5f952df301c4ccfa690b3b187f9b6a8
Електронна гарантія
1 154 295,52 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни
1 154 295.52 UAH з урахуванням ПДВ
Вид предмету закупівлі
Товари
Час, до якого можна давати відповіді
02/07/2019 18:00:00
Для того, щоб мати можливість залишити запитання Вам необхідно авторизуватись
Запитання та відповіді
21/06/2019 08:19:01 - Запитання до закупівлі
стосовно предмета закупівлі
Відповідно до наказу Мінекономрозвитку Про затвердження порядку визначення предмета закупівлі № 454 від 17.03.2016, предмет закупівлі товарів і послуг замовник визначає в тому числі за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Замовник у оголошенні про проведення відбору учасників та в проекті договору використовує такі конкретні назви предмета закупівлі: «продукти харчування для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах»; «комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів»; «товар»; «харчові продукти». Просимо надати роз’яснення, що конкретно закуповує Замовник - «продукти харчування», «харчові продукти» чи «комплекти продуктів харчування за Каталогом продуктів», та з метою уникнення непорозумінь (плутанини) у подальшому, розглянути можливість внесення змін у оголошення та проект договору в частині узгодження та використання однієї конкретної назви предмета закупівлі.
Вiдповiдь:
Розділом 2 оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначено: Найменування предмета закупівлі, код відповідно до державного класифікатора: продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах). код ДК 021:2015 - 15890000-3 – продукти харчування та сушені продукти різні. Пунктом 1.1 розділу 1 в проекті договору на закупівлю продуктів харчування та сушених продуктів різних (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2019 рік) визначено: Постачальник зобов’язується у 2019 році здійснити постачання Міністерству оборони України (далі – Замовник) у зумовлені строки продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2019 рік), а Замовник прийняти та оплатити вказаний Товар відповідно до умов Договору та Замовлення. Таким чином, Замовник здійснює закупівлю продуктів харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах.
21/06/2019 10:41:24 - Запитання до закупівлі
проект договору
Відповідно до п. 7.6 Проекту договору вивантаження продуктів харчування здійснюється протягом 12 год. Відлік часу здійснюється тільки в робочий день? Якщо машина прибуде на розвантаження в неділю, то її буде розвантажено в наступний робочий день? Якщо робоча година завершена, але машина не розвантажена чи буде вона розвантажуватися в неробочу годину? Якщо розвантаження не буде виконано протягом 12 годин, які штрафні санкції будуть накладені на Замовника? Просимо надати роз’яснення або внести відповідні зміни в Проект договору.
22/06/2019 14:56:23 - Запитання до закупівлі
Питання до 9.3.2. Проекту Договору
У п. 9.3.2. Проекту Договору зазначено "При постачанні Товару визначеного асортименту з порушенням вимог щодо якості Товару, маркування та етикетування, тари та упаковки, а також такого, що не відповідає вимогам, встановленим у нормативних документах та нормативно-технічній документації (ДСТУ, ГОСТ, ГСТУ, СОУ, ТУ та описів продуктів харчування за Каталогом), Постачальник зобов’язаний замінити такий Товар за свій рахунок протягом двох діб, а також сплатити штраф у розмірі 20 % вартості такого Товару." Питання в тому, чи застосовується такий пункт до всіх випадків порушення маркування та етикетування, тари та упаковки? Часом можуть бути падково втрачені бірки з декількох ящиків всієї партії, або під час транспортування пошкоджена тара, або навіть під час тривалої вигрузки товару частина товару може бути зіпсована. У такому випадку все одно штраф на всю партію? Можна навести безліч прикладів ненавмисного псування товару, окрім того на складах Замовника безпосередньо. Тому якщо є 2 доби на усунення порушення, навіщо накладати 20 % трафу на всю партію? Цей пункт - маніпуляція. Прохання прибрати шалені штрафні санкції по даному пункту із договору. За даними умовами договору Постачальник обкладається подвійними штрафами. Адже, у разі незаміни товару, Постачальник обкладається іншими немалими штрафами. Також прохання наділити Постачальника правом непогодитись із претензіями Замовника. За Вашим договором у Постачальника немає жодних прав на доведення своєї правоти у процесі роботи.
22/06/2019 15:06:10 - Запитання до закупівлі
Питання до п. Договору 8.1.2.
П. Договору "8.1.2. У разі порушення зобов’язань Постачальником, зазначених в Акті про порушення договірних зобов’язань (доведеного до Постачальника встановленим порядком) – Замовник в односторонньому порядку може відмовитися від прийняття від Постачальника розрахункових первинних документів, які містять факти порушення зобов’язань до сплати Постачальником нарахованих штрафних санкцій. У цьому випадку Замовник звільняється від відповідальності за зобов’язаннями, встановленими п. 8.1.1. розділу VIII «Права та обов’язки сторін»." Питання, якщо одним документом відгружено 20 позицій, але порушення по 1-й позиції, все одно не приймається до оплати весь документ? Де алгоритм, що описує діє Замовника, яким чином та в які терміни він доводить до Постачальника факт порушення, адже згідно договору момент доведення є відправною датою (30 днів) для сплати штрафних санкцій. Окрім того, чому не надано жодних прав Постачальнику відстояти власні права та довести неправомірність претенції Замовника? Замовник може місяць думати, а оплата заблокована по всій поставці. Прохання надати алгоритм дій та пояснити принцип дії даного пункту договору.
22/06/2019 15:11:53 - Запитання до закупівлі
Питання до каталогу.
Питання до каталогу. Сезоність - відсутні терміни та пояснення для представників Замовника, що визначають коли відпоідний товар вважається сезонним (це надає можливість замовляти, до прикладу, сезонні овочі та фрукти набагато раніше сезону, коли їх вартість досить суттєво перевищує сезонну).
24/06/2019 14:27:01 - Запитання до закупівлі
до умов оголошення
Відповідно до п. 10.4. "Оголошення про проведення відбору" Замовник зобов’язується повернути Постачальнику забезпечення виконання цього Договору після належного виконання умов Договору, а також у разі визнання у судовому порядку результатів процедури закупівлі або цього Договору недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 Закону України “Про публічні закупівлі”, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Що в розумінні Замовника є належне виконання умов Договору?
25/06/2019 10:01:16 - Запитання до закупівлі
проект договору
Відповідно до абз. 4 п. 2.3. "Проекту догвору" при постачанні продовольства, вилученого Постачальником з довгострокового зберігання у інших військових частинах, термін його придатності, встановлений виробником, на момент постачання повинен становити не менше 15 діб. Постачальник має обовязок вилучати продовольство з довгострокового зберігання у інших військових частинах? Що таке "продовольство"? "Продовольство" як термін не визначений договором. Просимо внести зміни до проекту договору.
25/06/2019 10:03:11 - Запитання до закупівлі
проект договору
В проекті договору зустрічається термін "Орієнтовна заявка". Що має на увазі Замовник використовуючи термін "орієнтовна заявка"?