Процедура закупiвлi: Відкриті торги з публікацією англ. мовою
Процедуру оголошено: 13 серп. 2020 (останні зміни: 09/10/2020 18:09:59 )
Ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2020-08-04-000883-b

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфти ізолювальні)

Очікувана вартість
без урахування ПДВ
22 942 041.33 UAH
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2020-08-04-000883-b, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Ідентифікатор закупівлі
UA-2020-08-13-004693-c
ID
d80eab54d7884fd6885e7a9fd07261d3
Електронна гарантія
680 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни
114 710.21 UAH без урахування ПДВ
Вид предмету закупівлі
Товари
Час, до якого можна давати відповіді
03/10/2020 0:00:00
Для того, щоб мати можливість залишити запитання Вам необхідно авторизуватись
Запитання та відповіді
17/08/2020 11:17:28 - Запитання до закупівлі
марки сталей, довжина патрубків
Доброго дня! Стосовно марок сталей. В пунках 17-20 технічної специфікації чи існують переваги по марках сталей? Ми пропонуємо включно до 219 діаметру ст. 20, а з 325 діаметру 13ХФА. Прошу підтвердити Стосовно пункту 21. Довжина патрубків рахується від муфти або вказана загальна довжина разом з муфтою?
Вiдповiдь:
Доброго дня! По марках сталей переваг не має. Критерії по сталям лише фізичні і хімічні властивості сталей, які вказані у додатку № 1 до тендерної документації. Кожна муфта ізолювальна має два патрубки під приварювання, вимоги до довжини кожного патрубку під приварювання зазначені в п. 21 додатку № 1 до тендерної документації.
18/08/2020 10:19:37 - Запитання до закупівлі
Щодо терміну поставки
Доброго дня! У Додатку 4 до ТД вказаний термін поставки - протягом 60 к.д. з моменту письмової заявки покупця, а на сторінці закупівлі - до 1 листопада 2021 року. Також слід зазначити, що у порівнянні з попередньою (скасованою) закупівлею, кількість обладнання значно зросла, а термін поставки - ні. Наголошуємо, що здійснити постачання такого об'єму у такий стислий термін, не маючи його на складі - фізично неможливо. Тому, враховуючи вищевикладене, просимо внести зміни до ТД та змінити строк постачання на " Протягом 180 днів з правом дострокової поставки".
Вiдповiдь:
Доброго дня! Інформація, що викладена у поставленому питанні, прийнята до відома та опрацьовується Замовником. У разі встановлення виробничої доцільності внесення коригувань щодо умов закупівлі, Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
27/08/2020 13:32:34 - Запитання до закупівлі
Відносно графіка поставки
В проекті Договора в п.12.1 вказано, що строк дії договору в частині поставки товару діє по "01" листопада 2021 гоку. В Додатку №1 до Договору, зазначенно, строк поставки протягом 60 днів з дати отримання Постачальником письмової заявки Замовника. Наступним просимо Вас повідомити, орієнтовний графік поставки муфт ізольованих протягом дії договору за діаметром і кількістью.
Вiдповiдь:
Доброго дня! Заявка на постачання муфт ізолювальних необхідного діаметру, тиску та в необхідній кількості буде надаватись постачальнику в залежності від виробничої необхідності замовника враховуючи термін дії договору.
01/09/2020 14:16:31 - Запитання до закупівлі
Плановий графік постачання
Шановний замовник. Публічні Закупівлі, згідно ст. 3 Закону, мають здійснюватися з дотриманням основних принципів, зокрема – максимальної економії та ефективності. З огляду вищезазначеного та для розрахунку максимально економічно-вигідної ціни, важливо врахувати максимально-можливу кількість поставок/заявок, оскільки кожна така заявка та поставка товару несе додаткові витрати, пов’язані з митним очищенням товару, вартості транспортування, тощо. Продукція, що закуповується, може мати обмежені терміни зберігання та придатності. Забезпечення своєчасного постачання продукції з урахуванням термінів зберігання, та для забезпечення постачання якісної такої продукції, полягає в правильності та своєчасності планування виробництва й постачання такого товару. Оскільки повний обсяг закупівлі товару є конкретно визначеним умовами закупівлі та також є визначеним термін дії договору, просимо повідомити орієнтовний плановий графік постачання та/або максимальну й мінімальну кількість таких заявок. Не надання інформації щодо графіку постачання та/або кількості таких заявок призведе до штучного підвищення вартості пропозицій учасників та ціни закупівлі в цілому, оскільки такі учасники будуть вимушені в своїх розрахунках враховувати максимально невизначену кількість можливих поставок, що в свою чергу призведе до порушення збоку Замовника принципу максимальної економії та ефективності, як цього вимагає ст.3 Закону про Публічні Закупівлі.
Вiдповiдь:
Доброго дня! Заявка на постачання муфт ізолювальних необхідного діаметру, тиску та в необхідній кількості буде надаватись постачальнику в залежності від виробничої необхідності замовника враховуючи термін дії договору
08/09/2020 17:10:23 - Запитання до закупівлі
Щодо п.1 Додатку 2 до ТД
Доброго дня! - п.1.1 Додатку 2 до ТД: у порівнянні зі скасованим тендером, змінилась нумерація додатків до ТД, а текст гарантійного листа (Дод 1.1) не змінений відповідним чином. п. 2 Листа має гарантувати відповідність пропозиції вимогам додатку 1.2.(щодо маркування, сертифікатів, протоколів випробувань або сертифікатів та інших засобів підтвердження відповідності). Прохання внести зміни до ТД. - п.1.2 Додатку 2 до ТД: у даному пункті є посилання на Додаток 1.2., в якому зазначені вимоги щодо маркування, сертифікатів, протоколів випробувань або сертифікатів та інших засобів підтвердження відповідності. В даному додатку пп. 2,3,4,5 пропонується надати копії актів/протоколів (виданих виробником муфти ізолювальної) на підтвердження відповідності пропозиції вимогам. Але дана продукція ще не виготовлена і вказані документи з фактичними результатами випробувань ще не існують. Тому прохання роз'яснити, чи достатньо буде надати гарантійний лист (Дод 1.1), яким гарантується відповідність пропозиції вимогам додатку 1.2. разом з завіреними проектними кресленнями продукції? У кресленнях буде вказана повна технічна інформація, включаючи гідравлічні випробування, електричний опір, діелектричне тестування, патрубки під приварювання.
Вiдповiдь:
Доброго дня. Добрий день! п.1.1. Дякуємо за запитання. В тендерну документацію будуть внесені зміни; п.1.2. Наявність документів наведених в Додатку 1.2. підтверджується Додатком 1.1 а саме гарантійним листом. Перелік документів на підтвердженням відповідності надаються постачальником при постачанні продукції згідно Додатку 4 до тендерної документації. Достатньо буде надати гарантійний лист.
25/09/2020 12:19:27 - Запитання до закупівлі
Стосовно надання документаціїї з якості
В рамках проведення процедури закупівлі, потенційними учасниками було надано запити стосовно зазначених в Додатку № 2 до тендерної документаціїї вимоги, щодо маркування, сертифікатів, протоколів випробувань або сертифікатів та інших засобів підтвердження відповідності. Так, відповідно до п.1.2 додатку №2 до тендерної документаціїї Замовником, в складі пропозиціїї учасника вимагається надання документів відповідно до додатку № 1.2. до тендерної документаціїї, а саме: 1. Кожна муфта ізолювальна витримує гідравлічні випробування тиском не менше 1,5 РN протягом не менше 10 хвилин; при цьому відсутні руйнування конструкцій, відсутні будь-які витоки з поверхонь або з’єднань. Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами гідравлічного випробування. 2. Електричний опір кожної муфти ізолювальної в сухому стані після гідравлічного випробування при напрузі постійного струму не менше 500 В становить не менше 5 МОм. Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами вимірювання електричного опору. 3. Кожна муфта ізолювальна піддається діелектричному тестуванню; при цьому забезпечується діелектрична міцність (не виникає коронний розряд та перешкоди в опорі ізоляції) в сухому стані протягом не менше 1 хвилини напругою змінного струму не менше 3000 В (50 Гц). Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами діелектричного тестування. 4. Відповідність кожної муфти ізолювальної підтверджується паспортом/сертифікатом якості виробника муфти ізолювальної з обов'язковим зазначенням: a. найменування Товару; b. заводського та/або серійного номеру; c. дати виробництва; d. інформації про патрубок під приварювання (зовнішній діаметр та товщина стінки у місці розробки під приварювання), надається сертифікат якості виробника матеріалу патрубку під приварювання, в якому зазначені марка сталі, хімічний склад, механічні властивості (межа текучості, межа міцності та величина відносного подовження металу) та посилання на стандарт, за яким трубна заготовка була виготовлена. Якщо, трубні заготовки виготовлені за стандартами, що відмінні від ГОСТ 8731, ГОСТ 8732 або ГОСТ 20295, надається (-ються) чинний (-ні) сертифікат (-ти) відповідності трубної продукції вимогам вказаних стандартів (-у), виданий (-і) уповноваженим (-ми) органом (-ми). 5. Муфти ізолювальні відповідають вимогам «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27, з врахуванням п. 3 Постанови). Підтверджується: a. копією чинного сертифікату експертизи типу на відповідність вимогам «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27, з врахуванням п. 3 Постанови), виданого органом оцінки відповідності, призначеним Мінекономрозвитку України, згідно із Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15 січня 2015 року №124-VIII; b. копією декларації про відповідність, складеної виробником муфти ізолювальної або його уповноваженим представником, згідно вимог п. 57 за формою додатку 4 «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском». В одночас, такі документи аргументовано не можуть бути надані учасником в повному обсязі, на підставі того, що продукція ще не виготовлена та, відповідно, не проходила необхідні випробування. Виходячі з отриманої відповіді, яка була опублікована Замовником 11.09.2020 р. на веб порталі уповноваженого органу за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-08-13-004693-c ВІДПОВІДЬ ЗАМОВНИКА (ВІДПОВІДЬ ЗАРЕЄСТРОВАНО 11.09.2020, 15:02) Доброго дня. Добрий день! п.1.1. Дякуємо за запитання. В тендерну документацію будуть внесені зміни; п.1.2. Наявність документів наведених в Додатку 1.2. підтверджується Додатком 1.1 а саме гарантійним листом. Перелік документів на підтвердженням відповідності надаються постачальником при постачанні продукції згідно Додатку 4 до тендерної документації. Достатньо буде надати гарантійний лист. Замовником було чітко зазначено, що на підтвердження відповідності продукціїї технічним та якісним характеристикам що встановлені в тендерній документаціїї, достатньо буде надати гарантійний лист, та що відповідні зміни будуть внесені до тендерної документаціїї. Незважаючи на всі запити та отримані відповіді, та опубліковані 27.08.2020р зміни до тендерної документаціїї, Вами так і не було змінено умови надання учасником в складі тендерної пропозиціїї документів стосовно підтвердження відповідності продукціїї технічним та якісним характеристикам. Виходячі з вищевикладеного, нам незрозуміла Ваша позиція стосовно вищевикладеного, та чи це ненавмисна помилка, чи це усвідомлені діїї з метою звуження кола потенційних учасників. З метою, більш чіткого усвідомлення Вашої позиціїї, просимо Вас внести відповідні зміни до тендерної документаціїї. Дуже Вам дякуємо!
Вiдповiдь:
Доброго дня! Для підтвердження вимог, які наведені в додатку 1.2 до тендерної документації, Учасником в складі його тендерної пропозиції достатньо буде надати гарантійний лист, який складений за формою, яку наведено у додатку 1.1 до тендерної документації
25/09/2020 17:12:14 - Запитання до закупівлі
Вимоги до аналогічних договорів
Згідно п.2. 1 Додатку 2 до тендерної документації Замовник вимагає надання «Оригінал та/або електронна копія та/або сканована копія відгука від підприємства для якого виконувався аналогічний договір*, що підтверджує досвід та виконання такого договору.* під аналогічним договором слід розуміти договір на постачання магістралей, трубопроводів, труб, обсадних труб, тюбінгів та супутніх виробів.» Вимоги щодо формулювання аналогічного договору не відносяться до предмету закупівлі та не відповідає нормам ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме предмет закупівлі є – «муфти ізольовані», а під аналогічним договором - «слід розуміти договір на постачання магістралей, трубопроводів, труб, обсадних труб, тюбінгів та супутніх виробів». Зауважуємо, що виробники та постачальники муфт не являються виробниками та постачальниками «магістралей, трубопроводів, труб, обсадних труб, тюбінгів та супутніх виробів». Просимо змінити формулювання аналогічного договору і замість слів «слід розуміти договір на постачання магістралей, трубопроводів, труб, обсадних труб, тюбінгів та супутніх виробів» вставити слова «слід розуміти договір на постачання муфт ізолювальних».
Вiдповiдь:
Доброго дня! Предметом закупівлі є «Муфти ізолювальні». Згідно з єдиним закупівельним словником зазначений предмет закупівлі відноситься до коду 44160000-9 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби», при цьому муфти ізолювальні можна віднести до супутніх виробів. Кваліфікаційні критерії додатку 2 до тендерної документації складені згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі». В зв’язку з вищенаведеним повідомляємо, що вимоги тендерної документації в частині кваліфікаційних критеріїв є вичерпними та не підлягають змінам.
25/09/2020 17:14:15 - Запитання до закупівлі
Вимоги додатку 1.2.
Відповідно до Додатку 1.2. до тендерної документації «Маркування, сертифікати, протоколи випробувань або сертифікати та інші засоби підтвердження відповідності»: 1. Виробник муфти ізолювальної повинен мати впроваджену і сертифіковану систему управління якістю, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001. Підтверджується копією сертифікату (виданого уповноваженим органом) на систему управління якістю виробника, яка відповідає вимогам стандарту ISO 9001. 2. Кожна муфта ізолювальна витримує гідравлічні випробування тиском не менше 1,5 РN протягом не менше 10 хвилин; при цьому відсутні руйнування конструкцій, відсутні будь-які витоки з поверхонь або з’єднань. Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами гідравлічного випробування. 3. Електричний опір кожної муфти ізолювальної в сухому стані після гідравлічного випробування при напрузі постійного струму не менше 500 В становить не менше 5 МОм. Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами вимірювання електричного опору. 4. Кожна муфта ізолювальна піддається діелектричному тестуванню; при цьому забезпечується діелектрична міцність (не виникає коронний розряд та перешкоди в опорі ізоляції) в сухому стані протягом не менше 1 хвилини напругою змінного струму не менше 3000 В (50 Гц). Підтверджується копією акту/протоколу (виданого виробником муфти ізолювальної) з результатами діелектричного тестування. 5. Відповідність кожної муфти ізолювальної підтверджується паспортом/сертифікатом якості виробника муфти ізолювальної з обов'язковим зазначенням: a. найменування Товару; b. заводського та/або серійного номеру; c. дати виробництва; d. інформації про патрубок під приварювання (зовнішній діаметр та товщина стінки у місці розробки під приварювання), надається сертифікат якості виробника матеріалу патрубку під приварювання, в якому зазначені марка сталі, хімічний склад, механічні властивості (межа текучості, межа міцності та величина відносного подовження металу) та посилання на стандарт, за яким трубна заготовка була виготовлена. Якщо, трубні заготовки виготовлені за стандартами, що відмінні від ГОСТ 8731, ГОСТ 8732 або ГОСТ 20295, надається (-ються) чинний (-ні) сертифікат (-ти) відповідності трубної продукції вимогам вказаних стандартів (-у), виданий (-і) уповноваженим (-ми) органом (-ми). 6. Муфти ізолювальні відповідають вимогам «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27, з врахуванням п. 3 Постанови). Підтверджується: a. копією чинного сертифікату експертизи типу на відповідність вимогам «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» (Постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 27, з врахуванням п. 3 Постанови), виданого органом оцінки відповідності, призначеним Мінекономрозвитку України, згідно із Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15 січня 2015 року №124-VIII; b. копією декларації про відповідність, складеної виробником муфти ізолювальної або його уповноваженим представником, згідно вимог п. 57 за формою додатку 4 «Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском». Ми є представниками закордонних виробників муфт. Для розширення конкуренції у Вашому тендері, просимо прибрати подачу даних документів по п. 2-6, що подається учасником в складі його тендерної пропозиції. Не коректно вимагати документи по п. 2-4 на кожну муфту, коли даних муфт, ще не має фактично (тобто вони ще не виготовлені). Коректно вимагати дані документи від Постачальника при поставці товару. Щодо п.5. необхідно вказати не паспорт на виріб, а зразок паспорта на кожен тип продукції. Окрім того, Вами штучно звужено коло учасників, тому що ви вимагаєте по п.6. виключно документи видані на території України. Ми можемо надати міжнародні сертифікати відповідності, а вже при поставці надамо українські сертифікати та декларації. Просимо прибрати подачу даних документів по п.2-6, що подається учасником в складі його тендерної пропозиції, а вимагати дані документи при поставці обладнання.
Вiдповiдь:
Доброго дня! Учасником в складі його тендерної пропозиції достатньо буде надати гарантійний лист, який складений за формою, яку наведено у додатку 1.1 до тендерної документації
25/09/2020 17:15:45 - Запитання до закупівлі
Вимоги Додатку 1.1.
Замовник у Додатку 1.1 до тендерної документації «ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ», зноска 4, вимагає «Запропоновані муфти ізолювальні повинні бути від одного (однакового) виробника.» Дана вимога не відповідає принципам вільної конкуренції та ЗУ «Про публічні закупівлі». У зв’язку з цим, що обладнання (муфти ізолювальні) не потребує сервісного обслуговування та не містить складних механізмів, і не є високо технологічним. Тому, для виконання стислого терміну поставки, просимо прибрати вимогу від одного виробника.
Вiдповiдь:
Доброго дня! Предметом закупівлі є муфти ізолювальні, які є високотехнологічними виробами, що використовуються на об’єктах підвищеної небезпеки та працюють під високим тиском. Тендерною документацією передбачені відповідні високі вимоги до конструктивної міцності, надійності виробів, що мають підтверджуватись відповідними документами з контролю (випробування) продукції, зокрема, в проекті договору (додаток 4 до тендерної документації) передбачена можливість контролю (випробування) Товару Покупцем на виробничих потужностях підприємства виробника. Закупівля Товару різних виробників потребуватиме додаткових фінансових та часових витрат Покупця. В зв’язку з вищенаведеним повідомляємо, що вимоги тендерної документації в частині одного (однакового) виробника є вичерпними та не підлягають змінам.
25/09/2020 17:16:54 - Запитання до закупівлі
Вимоги Додатку 1.1. до Тендерної Документації
Замовник у Додатку 1 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» виклав вимоги до номінальних тисків. Дана вимога не відповідає принципам вільної конкуренції та ЗУ «Про публічні закупівлі». Наша компанія є представником європейських та американських виробників муфт ізолювальних, враховуючи це, просимо привести вимоги до тисків до стандартів згідно ANSI та CLASS у відповідності до зовнішнього діаметру патрубка згідно ISO.
Вiдповiдь:
Доброго дня. В технічних, якісних та кількісних характеристиках предмета закупівлі (додаток 1 до тендерної документації) зазначений номінальний тиск із врахуванням проєктних та експлуатаційних характеристик об’єктів. Вимога «не менше» дозволяє надавати пропозиції, в яких зазначено тиск, більший від вказаного в додатку 1 до тендерної документації.
29/09/2020 10:09:36 - Запитання до закупівлі
Щодо терміну поставки
Доброго дня! У Додатку 4 до ТД вказаний термін поставки - протягом 60 к.д. з моменту письмової заявки покупця, а строки дії договору - до 1 листопада 2021 року.Просимо Вас викласти графік поставки,оріентовну кількість муфт ізолювальних в заявці,або збільшити строк постачання муфт ізолювальних до 180 к.д..Так як виготовити за 60 к.д. всю кількість муфт -фізично неможливо. Такі умови поставки та строки не дають можливість виробнику виготовити продукцію,дані умови схожі на попередню домовленність Замовника з Постачальником який має всі муфти ізолювальні в наявності на складі. Просимо взяти до уваги,та внести зміни до Додатку 4.
Вiдповiдь:
Доброго дня! Відповідь на аналогічне питання надавалась 28.08.2020 в 14 годин 32 хвилини. Повторно повідомляємо, що заявка на постачання муфт ізолювальних необхідного діаметру, тиску та в необхідній кількості буде надаватись постачальнику в залежності від виробничої необхідності замовника враховуючи термін дії договору.